اطلاعات جامع در مورد هر شغل

آموزش استفاده از نرم افزار جمع آوری ایمیل و شماره

پس از نصب نرم افزار و اجرا کردن آن صفحه ی زیر باز خواهد شد.

در صورتی که موفق به نصب و راه اندازی نرم افزار نشدید ، با شماره ۰۹۳۰۳۷۳۵۳۸۳ تماس بگیرید.

نرم افزار بر روی تمامی ویندوز ها و تمامی رایانه ها قابل نصب و اجرا می باشد.

هر قسمت را با شماره ای مشخص کرده ایم و توضیحات هر شماره را در زیر عکس ذکر کرده ایم.

شماره ۱ :

اولین کاری که بعد از نصب و راه اندازی نرم افزار می کنید.این است که موتور جستوجوی نرم افزار را روی موتور جستجوی ایران تنظیم کنیم تا ایمیل هایی که جمع آوری می شود از سطح وبسایت های فارسی زبان ایرانی که در گوگل فارسی ثبت شده اند , باشند.

برای اینکار ابتدا روی شماره ۱ کلیک می کنیم.یک پنجره باز می شود که در آن لیست گوگل کشور ها وجود دارد.

شماره ۲ :

ابتدا تیک گزینه اول یعنی Google International را بر می داریم

شماره ۳ :

سپس گوگل ایران یعنی Google IR را انتخاب می کنیم و آن را تیک دار می کنیم.

سپس ok را میزنیم با این کار نتایج جمع آوری ایمیل ,ایمیل های ایرانی خواهد بود.

جستوجو بر اساس کلمه کلیدی(Search Engine):

در این صفحه کلمه کلیدی مورد نظرتان را در قسمت Search Keywords بنویسید سپس Start Search را کلیک کنید تا جستجو شروع شود. همچنین در عکس زیر قسمت ها مختلف شماره گذاری شده اند و نکات و توضیحات مربوط به هر کدام ذکر شده است.

شماره ۴ :

این قسمت که از ۱۰۰ شروع می شود تا ۱۰۰۰ ,تعداد وبسایت های منحصر به فردی که جستجو می شوند را مشخص می کند

شما در اینجا مشخص می کنید که تا چه تعداد وبسایتی مورد جستجو قرار بگیرد.

اگر این مقدار روی ۱۰۰ قرار بگیرد زمان کمتر و تعداد نتایج کمتری بدست خواهد آمد

اگر روی ۱۰۰۰ قرار بگیرد جستجو مدت زمان بیشتری انجام می شود و تعداد نتایج بیشتر می شود.

شماره ۵ :

اگر این قسمت را انتخاب کنید جستجو از صفخات اصلی وبسایت ها انجام می شود و  زمان جستجو کمتر خواهد شد.

پیشنهاد می شود این گزینه را انتخاب کنید.

شماره ۶ :

این گزینه که مقدار آن تا ۱۰۰ می تواند باشد , مشخص می کند که جستوجو تا چه عمقی از وبسایت ها انجام شود .

هر چه این عدد بیشتر باشد زمان جستجو بیشتر می شود و نتایج هم به طبع بیشتر خواهد شد.

پیشنهاد می شود از این گزینه استفاده نکنید مگر در موارد خاص که بخواهید از بین تعداد وبسایت های کمی مثلا ۱۰۰ وبسایت ,در مورد یک کلمه ,جستجوی عمیق انجام دهید.

برای جستجو بر اساس کلمه, از تعداد وبسایت های بالا, به هیچ وجه این گزینه را انتخاب نکنید.

شماره ۷ :

این گزینه هم مربوط به گزینه قبل می شود یعنی عمق جستجو را مشخص می کند که از می تواند حداکثر تا ۱۰۰ باشد.

شماره ۸ :

این گزینه به شما کمک می کند تا به جستجوی لینک بپردازید.

بعنوان مثال به لیست آدرس وبسایت های درج آگهی رایگان نیاز دارید .داخل قسمت Search Keywords کلمه آگهی رایگان را تایپ کنید و گزینه شماره ۸ را تیک بزنید و Start Search رابزنید. بجای جمع آوری ایمیل و یا شماره ,لینک وبسایت های مربوط به موضوع جستجوی شما را جمع آوری می کند.

شماره ۹ :

این گزینه  مربوط می شود به قسمت قبل اگر بخواهید که از هر وبسایت فقط یک لینک استخراج شود این گزینه را تیک بزنید.

شماره ۱۰ :

این قسمت آدرس وبسایتی که در این لحظه در حال جستجو می باشد درج می شود.

شماره ۱۱ :

این قسمت , تعداد لینک هایی که تا این لحظه مورد بررسی قرار گرفته اند مشخص می شود.

شماره ۱۲ :

اینجا لیست وبسایت (دامنه) های منحصر به فردی که تا این لحظه مورد جستجو قرار گرفته اند مشخص می شود.

شماره ۱۳ :

تعداد ایمیل و شماره هایی که تا این لحظه استخراج شده اند مشخص میشود.

جستوجو بر اساس وبسایت (Web Site):

در این صفحه از نرم افزار می توانید در صورتی که دسترسی به ایمیل های وبسایت برای افراد مهمان (افراد غیر عضو) باز باشد ایمیل ها و یا شماره تلفن های وبسایت را استخراج کنید کافیست در قسمت Urls آدرس وبسایت را وارد کنید و استارت سرچ را بزنید

ذخیره نتایج :

هنگامی که کار جستجو به پایان برسد این پیغام را مشاهده خواهید کرد:

همچنین هنگامی که ارتباط شما با اینترنت بیش از ۳۰ ثانیه قطع شود نیز این پیغام داده می شود و امکان ادامه دوباره جستجو از جایی که ارتباط با اینترنت قطع شده است وجود ندارد. بنابراین از صحت ارتباط با اینترنت به صورت مداوم اطمینان پیدا کنید.

برای ذخیره نتایج روی گزینه Save Emails کلیک کنید.

Text و یا Excel یکی از فرمت ها را انتخاب کنید.

در مرحله بعد از شما پرسیده می شود که چه جزییاتی را می خواهید ذخیره کنید؟

Email : فقط ذخیره ایمیل ها و یا شماره ها

Source : فقط ذخیره ی وبسایت استخراج ایمیل ها

Search Engine : ذخیره  نوع موتور جستوجوی استفاده شده(که کاربردی ندارد)

پیشنهاد می شود گزینه اول و دوم را تیک بزنید.

تنظیم نرم افزار برای جستجوی شماره:

ابتدا روی آیکن چرخ دنده در بالای نرم افزار کلیک کنید و گزینه ی Settings را انتخاب کنید:

سپس در پنجره ی باز شده , گزینه ی Phone را تیک بزنید و Save را کلیک کنید.

البته در صورتی که میخواید فقط شماره جمع آوری شود تیک گزینه ی Email را بر دارید و یا در صورتی که نیاز دارید هم زمان هم ایمیل هم شماره جمع آوری و استخراج شود تیک هر دو گزینه را بزنید.

پیشنهاد می شود به صورت جداگانه به جمع آوری هر یک بپردازید.

در قسمت Phone Regular Expression الگوی پیش فرض را پاک کنید و الگوی زیر را وارد کنید:

 : نتیجه این الگو پیدا شدن شماره موبایل با فرمت های زیر می شود

همچنین الگوی زیر نیز باعث می شود که شماره ها فقط به صورت معمولی یعنی با پیش شماره های شامل ۰۹ استخراج می شوند:

مانند ۰۹۱ ، ۰۹۲ ، ۰۹۳ و ۰۹ ها

همچنین می توانید پس از اینکه لیست شماره های مد نظرتان را با این نرم افزار جمع کردید ، برای جداسازی لیست شماره موبایل ها ،از میان شماره تلفن ها و شماره فکس ها،از نرم افزاری جانبی و رایگان به نام ژالان استفاده کنید.

برای دانلود رایگان نرم افزار ژالان به لینک زیر مراجعه کنید:

این نرم افزار شماره هایی که بینشان فاصله هست و یا +۹۸ در ابتدا دارند را به صورت معمول استاندارد یعنی با پیش شماره ۰۹ تبدیل می کند.

قلق ها و روش هایی هستند که به صورت کاملا ابتکاری توسط تیم فنی سایت ،برای استخراج ایمیل از سایت های آگهی مانند ایستگاه ، ۷ گردون و … ابداء شده اند ، که مختص خریداران محترم نرم افزار می باشد.پس از خرید نرم افزار ،این روش ها و قلق ها ،به صورت اتوماتیک به ایمیل خریدار ارسال خواهند شد.

موفق و پیروز باشید.

آشنایی با شغل مهندس بهداشت محیط

مهندسی بهداشت محیط -بهداشت محیط کنترل همه عواملی است که اثر سویی بر پایدار ماندن سلامت انسان می‌گذارند. این شامل بیماری‌های زیادی می‌شود که از طریق آب، هوا، مواد غذایی و بسیاری از عوامل محیطی دیگر سلامت انسان را تهدید می‌کنند. برای رسیدن به این هدف، بهره‌گیری اصول مهندسی و دانش زیست‌محیطی به منظور کنترل، اصلاح و بهبود عوامل فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیک محیط جهت حفظ و ارتقاء سلامتی و رفاه و آسایش انسان ضرورت می‌یابد.

(بیشتر…)

آشنایی با شغل مهندس کشاورزی

اگر عاشق طبیعت هستید و از فکر کردن به گیاهان، خاک و هرچیزی که راجع به کشاورزی است لذت می برید و تا حالا بارها به انجام کارهای کشاورزی به صورت علمی فکر کرده اید شغل مهندسی کشاورزی بسیار برای شما مناسب است.

مهندس کشاورزی فعالیت های مختلفی را انجام می دهد. او به توسعه استفاده از ماشین آلات کشاورزی و پیاده سازی فرآیندهای صحیح و علمی کشاورزی، باغبانی و جنگلداری می پردازد. مهندس کشاورزی باید دارای دانش و مهارت کافی برای کار کردن در صنایع مختلف کشاورزی و یا بخش بازرگانی و تجارت محصولات کشاورزی باشد.

(بیشتر…)

آشنایی با شغل مهندس شهرسازی

شهرسازی عبارت است از مطالعهٔ طرح‌ریزی و توسعهٔ شهرها با در نظر گرفتن احتیاجات اجتماعی و اقتصادی با توجه به حداقل رساندن مشکلات شهری و پاسخ‌گویی به نیازهای عمومی جمعیت شهری. آنچه که به طور معمول در شهرسازی صورت می‌گیرد، طراحی، تقویت و تنظیم فضا به منظور ایجاد توسعه‌ای موزون است. دانش شهرسازی‌ به‌ بررسی‌ کلیه‌ تحولات‌ اجتماعی‌، اقتصادی‌، سیاسی‌ و فیزیکی‌ یک‌ شهر می‌پردازد و تلاش‌ می‌کند که‌ روابط‌ موجود در یک‌ شهر را در قالب‌ یک‌ نظام‌ هماهنگ‌، مدیریت‌ و سازماندهی‌ کند.

مهندس‌ شهرسازی‌ کسی‌ است‌ که‌ با مطالعه‌ و بررسی‌ روابط‌ اجتماعی‌، اقتصادی‌، سیاسی‌ و فرهنگی‌ حاکم‌ در شهر، برنامه‌ای‌ بسامان‌ و مطبوع‌ برای‌ یک‌ شهر ارائه‌ می‌دهد، برنامه‌ای‌ که‌ تصویرگر سیمای‌ شهر در آینده‌ است‌. مهندس شهرسازی می تواند در تغییر سیمای شهر، ایجاد بدنه چشم نواز و منظری خوب و آرامش بخش و پیش بینی تمام تمهیدات لازم که تامین خدمات عمومی شهر را منظور کند، فعالیت داشته باشد .

(بیشتر…)

آشنایی با شغل مهندس پزشکی

مهندسی پزشکی کاربرد علوم مهندسی در حوزه پزشکی برای تشخیص و درمان بیماری ها است. حوزه مهندسی پزشکی به دنبال برطرف کردن نیازهای پزشکی در زمینه طراحی، ساخت و نگهداری تجهیزات و ابزارهای پزشکی برای کاربردهای پیشگیری، تشخیص و درمان بیماریها به کمک علوم مهندسی است.

مهندسی پزشکی یک تخصص بین رشته ای است که علاوه بر کاربردهای زیاد آن در تشخیص و درمان، ارتباط نزدیکی با بسیاری از علوم دیگر دارد. این امر باعث افزایش پیچیدگی و جذابیت حوزه مهندسی پزشکی شده است.

(بیشتر…)

آشنایی با شغل مهندس دریا

اگر دانش فنی و مهارت حل مساله داشته و به دنبال یک شغل حرفه ای در حوزه مهندسی باشید، شغل مهندسی دریا می تواند برای شما مناسب باشد.

به دلیل داشتن مرزهای آبی گسترده و اهمیت بسیار زیاد حمل و نقل آبی در رشد و توسعه کشور، تخصص ها و مشاغل زیادی در حوزه دریایی ایجاد شده است. مهندسی دریا یکی از اصلی ترین آنها می باشد. مهندسی دریا چندین تخصص را در بر می گیرد که هر کدام حیطه وظایف مجزایی دارند. این تخصص ها عبارتند از :

مهندس کشتی : مهندس کشتی مسئول مدیریت و اداره فنی امور کشتی ها می باشد. مهندس کشتی در هدایت فنی ، تعمیر و نگهداری . راه اندازی موتور انواع کشتی ها تخصص دارد. در هر کشتی تجاری ۵ مهندس کشتی با عناوین مهندس ۱ تا مهندس ۵ وجود دارد. مهندس کشتی تازه وارد باید از مهندسی ۵ شروع کرده و پس از پیشرفت به مهندسی ۱ برسد.

(بیشتر…)

آشنایی با شغل مهندس نساجی

در ابتدا بشر برای تهیه لباس و پوشاک و محافظت از خود در مقابل سرما و گرما صنعت نساجی را به وجود آورد. سپس زیرانداز و روانداز خود را به یاری این صنعت تهیه کرد و امروزه نه تنها انواع پوشاک و فرش و موکت را به یاری صنعت نساجی تهیه می کند بلکه برای ساخت ترمز ماشین، شریانهای مصنوعی، جاده ها، هواپیماها و سایت های فضایی، مقاوم سازی کامپوزیت ها، در فیلتراسیون، ژئوتکستال به منسوجات نیازمند است. برای مثال بیش از ۵۰ درصد قلب مصنوعی از الیاف نساجی درست شده است. همچنین بیش از ۷۵ درصد استحکام تایرها از منسوجات است و در جاده سازی نیز قبل از این که اسفالت ریخته شود، منسوجات ویژه ای را روی سطح جاده می خوابانند که عمر جاده ها را افزایش می دهد.

(بیشتر…)

آشنایی با شغل مهندس معدن

اگر به کار در معادن در رده های مدیریتی و نظارتی علاقه داشته و می توانید شرایط سخت کار را تحمل کنید، شغل مهندسی معدن برای شما مناسب است.

مهندسی معدن مجموعه علوم، روش ها و فنونی است که از اکتشاف یک معدن آغاز و تا فرآوری آن ادامه دارد. البته معدن باید از نظر اقتصادی ارزش و صرفه کافی را داشته باشد تا بتوان کار اکتشاف و استخراج (که فرآیندهایی پرهزینه هستند) را در آن انجام داد. از آنجا که از سالیان بسیار قبل، انسان ها به دنبال کشف طلا و برخی از مواد معدنی ارزشمند بوده اند، شغل مهندسی معدن دارای قدمت زیادی است.

کار مهندس معدن را می توان در مراحل زیر خلاصه کرد :

  • پی جویی
  • اکتشاف
  • استخراج
  • فرآوری

در مرحله اول که کسب اطلاعات اولیه است، مهندس معدن به کمک برخی از متخصصان دیگر به بررسی اولیه و تصمیم در مورد نوع کانی و محل اکتشاف معادن می پردازد. برای این کار از روش های مختلفی مانند مشاهده، آزمایشات فیزیکی، نقشه برداری، نمونه برداری و … استفاده می شود.

(بیشتر…)

آشنایی با شغل مهندس هوا فضا

اگر شما عاشق هواپیما و فضاپیماها بوده و می خواهید برای پیشرفت و توسعه آنها کاری بکنید، شغل مهندسی هوافضا می تواند برای شما مناسب باشد.
برای اینکه بتوانید یک مهندس هوافضای موفق شوید باید در ریاضیات، فیزیک،فناوری اطلاعات و به خصوص زبان انگلیسی قوی بوده و از استعداد خوبی در این علوم بهره مند باشید.

محل کار شما به عنوان یک مهندس هوافضا در دفتر کاری یا در کارخانه می باشد. اگرچه امروزه در مقایسه با قبل، مهندسان هوافضا زمان زیادی را در دفاتر کاری می گذرانند چون بیشتر کارهای طراحی، مدلسازی، آزمایش ها، ارزیابی و آموزش را با کمک برنامه ها و نرم افزارهای شبیه ساز کامپیوتری انجام می دهند.  البته گاهی برای بازرسی یا تست هواپیماها در محل های مختلف، باید در سفرهای کاری باشید.

(بیشتر…)

آشنایی با شغل مهندس هسته ای

مهندس هسته ای – اگر عاشق علم و فناوری های نو بوده و در تحلیل و حل مسائل توانمند هستید، شغل مهندسی هسته ای برای شما مناسب است.

دنیای امروز با بحران انرژی روبرو است، انرژی هسته ای یکی از انرژی های نو می باشد که به میزان زیادی این بحران را حل می کند. انرژی هسته ای کاربردهای بسیار زیادی در زمینه های مختلف دارد. برای مثال از انرژی شکافت هسته ای در نیروگاه های هسته ای می توان برای تولید الکتریسیته استفاده کرد. برای کاربردی کردن انرژی هسته ای، نیاز به متخصصان و کارشناسانی از جمله مهندس هسته ای می باشد که به دانش و تخصص این حوزه تسلط داشته باشند.

مهندسی هسته ای به مسایل مربوط به ایجاد انرژی هسته ای، کنترل و استفاده از آن می پردازد. حوزه مهندسی هسته ای ارتباط زیادی با  تکنولوژی راکتورهای هسته ای (دستگاهی که عملیات شکافت هسته ای به صورت کنترل شده در آن انجام می شود)، نحوه ساخت و استفاده از آنها دارد.

(بیشتر…)